projekt pozostáva z troch častí a etáp:

BLOK E: EXKLUZÍVNE APARTMÁNY a ŠTÚDIá PAMUKkALE

Apartmány Pamukkale sú úplnou novinkou. V priebehu rokov 2024 – 25 vybudujeme 4 jednoizbové štúdia bez kuchynky a 3 dvojizbové apartmány bez kuchynky na prízemí s vlastným bazénom s termálnou vodou a 22 jednoizbových štúdií s terasami, ktoré majú tiež bazény s termálnou vodou. Štúdiá sa budú nachádzať na 2. a 3. poschodí. Dokončenie a odovzdanie majiteľom a začiatok prevádzky očakávame v decembri 2025.

BLOK C: DVOJIZBOVÉ APARTMÁNY

Nové dvojizbové apartmány, ktoré vzniknú rekonštrukciou pôvodných hotelových izieb. Na výber budete mať zo 17 apartmánov, ktoré sa nachádzajú na 2. (9 apartmánov) a 3. (8 apartmánov) poschodí. Dokončenie a odovzdanie apartmánov do užívania očakávame v decembri 2025.

blok G & o: apartmány

Apartmány Hastens a Exclusive sú už existujúce apartmány, o ktoré je zo strany hostí veľký záujem. Sú súčasťou portfólia novozaloženého realitného alternatívneho fondu GOPASS PROPERTY. O príležitosti investovať prostredníctvom GOPASS Property sa môžete dozvedieť viac TU.

Background

LOKALITA

Región Liptov má ideálne geografické podmienky a krásnu prírodu koncentrovanú na neveľkom území. Liptov je vďaka prírodným krásam, adrenalínovým zážitkom, termálnym prameňom, folklóru, ľudovým tradíciám, jaskyniam, architektúre a histórii slovenskou turistickou destináciou číslo jeden počas celého roka.

Priamo v srdci Liptova sa nachádza obec Bešeňová, v ktorej sídli vodný park Bešeňová. Táto obec je bohatá na turistický ruch práve kvôli termálnym prameňom, ktoré sa v danej lokalite nachádzajú.

 

FINANCOVANIE & VYŤAŽOVANIE

Pri kúpe apartmánu máte ako budúci majiteľ možnosť nehnuteľnosť nechať vyťažovať prostredníctvom spoločnosti TMR, čím vám objekt bude prinášať zisk. 

O nič sa nestaráte, o najlepšiu možnú obsadenosť a najvýhodnejšiu predajnú cenu sa postaráme my. Vaša nehnuteľnosť bude vyťažovaná podľa najnovších trendov v hotelierstve a s maximálnym využitím potenciálu v cestovnom ruchu.

Ako to funguje?

PONÚKAME 3 VARIANTY FINANCOVANIA & VYŤAŽOVANIA:

 1. Model
  – úhrada kúpnej ceny v troch splátkach vo výške 50%, 40% a 10% ceny nehnuteľnosti,

  – nájomná zmluva s viazanosťou na 6 rokov a rozdelením výnosu z vyťažovania v pomere 60% pre majiteľa, 40% pre TMR, a. s.,

   

 2. Model
  – úhrada kúpnej ceny v dvoch splátkach vo výške cca 50% a 25% ceny nehnuteľnosti, zvyšných cca 25% si apartmán zarobí sám zápočtom z nájmu po dobu 5 rokov,

  – následne vyťažovanie podľa modelu rozdelenia výnosu v pomere 60% pre majiteľa/40% pre TMR na dobu neurčitú,

   

 3. Model
  – úhrada kúpnej ceny v dvoch splátkach vo výške 90% a 10%,

  – nájomná zmluva s viazanosťou na 5 rokov a garantovaným nájomným vo výške 6,5 %/rok,
  – opcia na odkup nehnuteľnosti po 5 rokoch od nadobudnutia vlastníctva za pôvodnú cenu navýšenú o 20%.

BENEFITY​

Kúpou apartmánu sa stávate partnerom spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s., ktorá je lídrom na trhu cestovného ruchu, a čerpáte všetky benefity s tým súvisiace. Vyskúšajte si nami poskytované služby už teraz a objednajte si pobyt v jednom z našich hotelov.

DEVELOPER

Kompletnú výstavbu apartmánov a ich následný predaj do súkromného vlastníctva zabezpečuje TMR, a.s.
Realitné projekty sú rýchlo sa rozvíjajúcim odvetvím obchodného portfólia TMR, ktorého cieľom je rozvoj infraštruktúry a výstavby v horských oblastiach. V súvislosti s ich realizáciou TMR využíva jedinečnú polohu v regióne Vysokých, Nízkych Tatier a Liptova. Stratégia TMR v tomto segmente je hlavne výstavba a predaj apartmánov a štúdií.
Úspešne realizované projekty:

 • Nízke Tatry: Chalets Jasná Collection****
 • Vysoké Tatry: Apartmánový dom Horec v Tatranskej Lomnici
 • Liptov: Holiday Village Tatralandia – reakreačné domky Bobrovčeky

Okrem týchto projektov sa buduje tiež potrebná infraštruktúra pre prirodzený rozvoj cestovného ruchu v nasledujúcich oblastiach – lanové dráhy, siete, trate, informačné tabule apod. TMR sa sústreďuje výlučne na tradičné, už urbanizované oblasti, kde má šport a cestovný ruch históriu už dlhé desaťročia. 

Created with by CREANET

Jitka Fatková, realitný maklér
T: +421 904 418 343
E: fatkova@tmr.sk